V únoru 1948 Sovětský Svaz dal Československu komunistickým pučem na 42 let výstrahu jak si představuje naši budoucnost. V srpnu 1968 nám opět připomněl svoji nadvládu tanky, abychom si uvědomili jak máme myslet, jak se vyjadřovat, jak se chovat.

Nestačí-li nám Čechům tato dvě mementa, tyto dvě násilnické výstrahy k tomu, abychom se vzchopili a udrželi svoji samostatnost jako ostatní národy Evropy, může nastat třetí, převrat, který bude mít dominující efekt pro celou Evropu.

Nejsme již národ hrdinů jako za první světové války, pro které nás svět uznal jako samostatný stát. Byli jsme dvakrát pokořeni. Jednou dokonce dobrovolně na pokyn presidenta, po druhé vlastními lidmi, kteří podlehli líbivým slibům ruské ideologie.
.

Čtěte také:

17. listopadu vraždili nejen nacisté, ale i komunisté

.

Nucená bratrská sjednocování

Nucená a podvodným způsobem prováděná bratrská sjednocování ruským establishmentem a armádními špičkami jsou zničující pro lidskou kreativitu, produktivní styl myšlení a tvořivou činnost na všech úrovních lidského uvažování.

Mongolové zjednávali pořádek

Ruská potřeba expandovat na úkor porobení jiných národů má původ z doby neomezené moci nomádských vládců chánů, kteří před více než tisíci roky se začali mísit s usazujícími se Slovany ve východoevropských oblastech. První ruská knížata, později první carové sloužili a poslouchali mongolské vládce. Projevovalo se to tak, že v případě neposlušnosti tehdejších knížat carové zvali Mongoly na zjednání pořádku.

Vláda jednoho muže

Jeden chán, jeden car, jeden první tajemník Komunistické strany, jeden president Ruské federace měli a mají stále neomezenou moc ať se současný režim nazývá Řízená demokracie. Jde stále o vládu jednoho člověka s neomezenou mocí, který s vládami volených z politických stran nemá nic společného.

Neomezená moc jedné osoby je Evropské Unii zcela cizí.

Ruská federace v čele s Putinem a Čínou v pozadí, dělají vše pro získání dalšího evropského území směrem na západ. Je to program totalitních států. V žádném případě ne mírové soužití s ostatními národy.

Autor: Karel Mrzílek