PROVOZOVATEL:
Provozovatelem internetového portálu pro seniory www.seniorclub.cz ( i www.seniorklub.cz ) je Spolek pro občanskou informovanost, Spisová značka: L 10121 vedená u Městského soudu v Praze, IČ: 69347051, se sídlem: Ovenecká 7, 170 00 Praha 7. Kontakt:
Internetový portál pro aktivní seniory www.seniorclub.cz i www.seniorklub.cz vznikl v roce 2006. Vlastní obsah podléhá licenci Creative Commons.

Politicky nezávislý internetový portál www.seniorclub.cz ( i www.seniorklub.cz ) není podporován dotacemi ani granty (nemáme známé na těch “správných místech”) a je provozován výhradně neplacenými dobrovolníky bez nároků na odměny. Provoz stránek je financován jen z příjmů reklam a doplácen z příspěvků provozovatelů.

Převzaté příspěvky jsou duševním vlastnictvím autorů. Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře z cizích zdrojů necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost.

Podmínky služby Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv, či jinak poškozující vaše osobní práva, oznamte nám to na