V březnu a dubnu si nenechte ujít průřez celoživotní tvorbou hudební legendy. Tou bude uznávaný skladatel Jaroslav Uhlíř, který se svou kapelou 31. března rozezní pražské divadlo Hybernia a následně 7. dubna zavítá i do brněnského hudebního klubu Sono Centrum.

Koncertní série nabídne divákům nejen nevšední podívanou a skvělý zážitek, ale zejména vzpruhu v době komplikovaných časů. Na tu se po dlouhé odmlce těší jak samotní vystupující, tak i jejich skalní publikum.

Není nutno váhat s koupí vstupenek na Uhlíře

Jeden z nejvýznamnějších žijících hudebních skladatelů u nás Jaroslav Uhlíř se závěrem března v doprovodu své kapely objeví na prknech divadla Hybernia a o týden později zamíří do brněnského klubu Sono Centrum. Přestože poslední léta bojoval s vážnými zdravotními problémy, chuť koncertovat rozhodně neztratil. A tak si po sérii zrušených letních vystoupeních připravil pro své malé i velké fanoušky opravdovou hudební lahůdku – jedinečný koncertní program svých největších hitů, který bude zážitkem pro celou rodinu.Pražský rodák, jenž tíhnul k muzice už od dětství, na přání maminky vyměnil malou foukací harmoniku za klavír, na němž složil nespočet nezapomenutelných písní jako Není nutno, Severní vítr je krutý nebo Holubí dům. Ani o tyto skladby diváci na vystoupení rozhodně nepřijdou.

Vstupenky na oba koncerty Jaroslava Uhlíře zakoupíte v předprodeji v síti TicketLIVE (Praha/Brno).

Organizátoři upozorňují, že události proběhnou dle aktuálně platných nařízení vlády ČR proti šíření covid-19.

Autorka: Klára Duháčková
Foto: autorka