Jste zde

Domů

Rodinné centrum Slunečnice vyhlašuje výtvarnou soutěž pro všechny děti do 15 let z Berouna a okolí na téma “BABI, DĚDO, VYPRÁVĚJTE O VÁNOCÍCH!” Požádejte, děti, babičku nebo dědu, aby vám vyprávěli, jak prožívali Vánoce, když byli sami dětmi jako vy. Měli doma vánoční stromeček? Jak vypadal? Jaké vánoční zvyky dodržovali? Pomáhali mamince s přípravami? Co všechno se jedlo u vánočního stolu? Jaké dostávali dárky? Vyráběli sami nějaké dárky, aby Ježíškovi pomohli? Jak trávili vánoční svátky?

Určitě vás napadne ještě spousta dalších otázek. Vyberte z odpovědí to, co vás nejvíc zaujalo a namalujte to. Můžete k obrázku také přidat kraťounké vyprávění, nejlépe vašimi vlastními slovy (jestli vám to připadá těžké, babička nebo děda vám s tím určitě rádi pomůžou).

Soutěž proběhne ve třech kategoriích: do 5 let, 6-10 let a 11-15 let

Podmínky soutěže: rozměry obrázku A4, libovolná technika, čitelně podepsané jménem a příjmením s uvedením věku autora a kontaktním emailem či telefonem na rodiče či prarodiče.

Děti mohou připojit k obrázku krátký popis, nejlépe vlastními slovy (max. cca 50 slov), vytištěný či psaný čitelně hůlkovým písmem.

Obrázky můžete poslat poštou nebo doručit osobně do kanceláře Rodinného centra Slunečnice, Bezručova 928, Beroun, tel.: 603 141 700, email: info@rcslunecnice.cz

UZÁVĚRKA SOUTĚŽE: pátek 24.listopadu 2017

REKLAMA

TVsenior.cz
Zvýhodněné cestování pro seniory starší 55 let